Window Graphics
în Lehliu-Gară
Window Graphics din fotografiile tale, cu livrare în Lehliu-Gară sau în Răzvani (3 km). Lehliu-Gară: oraș, 3.316 locuitori, ~47 km de Călărași. Prețul pentru window Graphics pornește de la 61,20 lei (60×40 cm, Folie perforată PVC 140 µ (50/50), print + cut). Coletul ajunge în 2-4 zile lucrătoare, producție inclusă.
Window Graphics, cu livrare în Lehliu-Gară. Folia perforată one-way vision acoperă geamul cu grafică la exterior, iar din interior se vede în continuare afară. Dacă folosești o fotografie, păstrează fișierul original și verifică detaliile importante la dimensiunea dorită. Raportul dintre lățime și înălțime determină cum încape imaginea pe suport.
Lehliu-Gară
lucrătoare
firmă sau PF

Întrebări Frecvente
Tot ce trebuie să știi despre comanda ta de window graphics în Lehliu-Gară.
În cât timp ajung window graphics în Lehliu-Gară?
În 2–4 zile lucrătoare, producție inclusă, prin curier DPD, la adresa ta din Lehliu-Gară (județul Călărași) sau la un locker / punct DPD. Termenul curge de la confirmarea comenzii și a graficii. Comenzile confirmate până la ora 15:00 într-o zi lucrătoare intră în lucru în aceeași zi.
Cât costă transportul în Lehliu-Gară?
24 lei (40 lei pentru plăci rigide mai mari de 100 cm); gratuit pentru comenzile de la 500 lei. Costul exact apare în coș, înainte de plată.
Pot ridica personal comanda în Lehliu-Gară?
Nu, nu avem ridicare personală în Lehliu-Gară sau în altă parte; comenzile se trimit doar prin curier DPD. La finalizarea comenzii poți alege un locker sau un punct DPD: pe hartă apar doar punctele în care încape coletul tău.
Cum pot plăti?
Cu cardul online, prin ordin de plată (transfer bancar) sau ramburs la curier, pentru comenzile de până la 300 lei.
Am nevoie urgent de window graphics în Lehliu-Gară. Se poate mai repede?
Nu avem un serviciu de urgență separat: termenul standard este 2–4 zile lucrătoare. Ca să câștigi timp, trimite grafica gata de tipar și confirmă comanda până la ora 15:00 într-o zi lucrătoare. Dacă ai un termen fix (eveniment, inaugurare), scrie-ne pe WhatsApp înainte de comandă, ca să verificăm dacă îl putem respecta.
Primesc factură pe firmă pentru o comandă livrată în Lehliu-Gară?
Da, emitem factură pentru persoane fizice, firme, PFA și instituții; datele de facturare le completezi la finalizarea comenzii.
Cât durează livrarea unui canvas în Lehliu-Gară?
Tabloul se printează și pleacă spre Lehliu-Gară astfel încât să ajungă în 2-4 zile lucrătoare de la comandă. Poți urmări coletul cu AWB-ul primit.
Locuiesc în Răzvani. Pot comanda cu livrare acolo?
Da. Curierul DPD livrează în toată țara, deci și în localitatea Răzvani, la circa 3 km de Lehliu-Gară. Termenul rămâne 2-4 zile lucrătoare.
Cum se plătește comanda și cum ajunge tabloul la mine în Lehliu-Gară?
Ai trei variante de plată: card, ordin de plată și ramburs până la 300 lei. Coletul vine prin DPD la adresa ta; la produsele mici poți alege în schimb un punct sau locker DPD.
Produse în Lehliu-Gară
Vezi toată gama de produse disponibile cu livrare rapidă.

Plăcuțe pentru camerele copiilor

Puzzle personalizat cu logo sau fotografie

Portrete spectaculoase pe canvas

Banner PVC (Frontlit)

Banner Blockout (Față-Verso)

Mesh publicitar (microperforat)

Afișe Hârtie

Autocolante Vinyl (Oracal)

Canvas pe Pânză (Tablouri)

Tapet Personalizat (Fototapet)

Roll-Up Banner (Retractabil)

Pliante (Broșuri)

Flayere (Fluturași)

Kit Vizibilitate Fonduri EU

Plexiglas (Metacrilat)

PVC Forex (Expandat)

Alucobond (Dibond)
Window Graphics în Lehliu-Gară: ce trebuie să știi
Folia perforată one-way vision acoperă geamul cu grafică la exterior, iar din interior se vede în continuare afară.
Ce poți face cu el
Window Graphics se comandă de obicei pentru vitrine de magazin, geamuri de birou sau luneta mașinii.
De la fișier la ușa ta
- Alegi dimensiunea sau formatul și materialul în configurator; prețul se calculează pe loc.
- Încarci grafica la dimensiunea geamului; textul mic se pierde printre perforații, așa că merg mai bine literele mari.
- Plătești cu cardul, prin transfer bancar sau ramburs, la curier. Factura se emite pe persoană fizică sau pe firmă.
- Comanda ajunge în Lehliu-Gară în 2-4 zile lucrătoare, prin curier, la adresă sau la un punct de ridicare.
- Folie PVC perforată, aplicată pe fața exterioară a geamului
- Print + tăiere pe contur sau doar print
- Laminare opțională
- Efectul funcționează ziua, când interiorul e mai întunecat decât exteriorul
Date despre Lehliu-Gară
- Tip
- oraș
- Unitate administrativă
- Orașul Lehliu-Gară
- Cod SIRUTA
- 93897
- Cod poștal
- 915300
- Populație (1 decembrie 2021)
- 3.316 locuitori
- Distanța până la Călărași
- ~47 km în linie dreaptă
- Firme înregistrate în Lehliu-Gară
- 1 firmă activă; cele mai multe în: comerț
Sursa: INS, SIRUTA 2026 · Sursa: INS, Recensământul 2021 · © OpenStreetMap contributors · Sursa: BazaDate, date la 2026-09-29
Despre comenzile din Lehliu-Gară
Lehliu-Gară este un oraș din Bărăgan, aproape de Autostrada Soarelui. Pentru zile de naștere, botezuri sau nunți, un canvas personalizat e un cadou pe care îl alegi o dată și îl vezi pe perete ani la rând. Pozele din telefon ies bine pe canvas la formatele mici și medii, iar pentru formate mari contează să încarci imaginea la rezoluția maximă. Pânza printată are o textură discretă, care face ca o fotografie obișnuită să arate mai aproape de un tablou adevărat. Configuratorul afișează prețul imediat ce schimbi dimensiunea, așa că poți compara câteva variante înainte să alegi. Chiar dacă Lehliu-Gară se află la aproximativ 47 km de Călărași, termenul rămâne același ca în reședința județului: 2-4 zile lucrătoare. Iar dacă tabloul e un cadou, poate ajunge direct la cel care îl primește.
Actualizat la 08.10.2026
Livrare în Lehliu-Gară, județul Călărași
- Termen
- 2–4 zile lucrătoare, producție inclusă (comenzile confirmate până la 15:00 intră în lucru în aceeași zi lucrătoare)
- Curier
- DPD, la adresa ta din Lehliu-Gară sau la un locker / punct DPD ales la finalizarea comenzii
- Transport
- 24 lei (40 lei pentru plăci rigide mai mari de 100 cm); gratuit pentru comenzile de la 500 lei
- Plata
- Cu cardul online, prin ordin de plată (transfer bancar) sau ramburs la curier, pentru comenzile de până la 300 lei.
- Cod poștal
- 915300
- Distanța până la Călărași
- ~47 km în linie dreaptă
Aceleași reguli ca în coș: termenul și costul exact apar înainte de plată.
Alte produse cu livrare în Lehliu-Gară
Prețuri „de la”, pe bucată, pentru mărimile cele mai cerute, calculate cu același motor ca în configurator (furnizorul nu este plătitor de TVA). Transportul se adaugă în coș.
Canvas pe Pânză în Lehliu-Gară
- 100×50 cmde la 264 lei
- 100×70 cmde la 334,40 lei
- 100×100 cmde la 436 lei
Afișe Hârtie în Lehliu-Gară
- 70×100 cm (S5)de la 34,16 lei
- 100×140 cm (S7)de la 68,32 lei
- 30×42 cm (A3)de la 3,66 lei
Pentru ce se comandă în Lehliu-Gară
Lehliu-Gară: oraș, 3.316 locuitori (RPL 2021), 1 firme active.
- Comerț (1 firme): tablouri canvas pentru decorul magazinelor și al showroom-urilor. Canvas pe Pânză
- Peisaj din împrejurimi pentru sufragerie
- Canvas pentru holul firmei
- Canvas de nuntă sau de botez
Sursa: BazaDate, date la 2026-09-29 · Sursa: INS, SIRUTA 2026 · Sursa: INS, Recensământul 2021
Window Graphics și în orașele apropiate de Lehliu-Gară
- Căzănești23,9 km
- Fundulea27,3 km
- Urziceni35,4 km
- Budești38,3 km
- Amara41,7 km
- Oltenița42,3 km
- Toate localitățile din județ
Distanțe în linie dreaptă · © OpenStreetMap contributors
